USG Doppler Sanok

Chirurg Artur Gładysz udziela porad z dziedziny chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, ultrasonografii jamy brzusznej, zajmuje się leczeniem zabiegowym (żylaki, pajączki żylne etc.) W ramach świadczonych usług lekarz wykonuje również usg doppler w Sanoku.

Pacjenci, którzy wymagają specjalistycznego leczenia nie powinni zwlekać z wizytą u lekarza i umówić dogodny termin na konsultację. Chirurg Artur Gładysz prowadzi prywatną praktykę lekarską i przyjmuje pacjentów wyłącznie w poniedziałki od godziny 16:00. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 13-464-11-55, która jest możliwa od od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:30 do 19:00. Należy podkreślić, że badanie usg doppler jest bezpieczne i bezinwazyjne i ma znaczącą rolę w diagnostyce chorób układu krążenia.

Wykorzystanie do tego celu nowoczesnych urządzeń zapewnia sprawne i precyzyjne wykonanie badania, a po zakończeniu lekarz dokonuje dokładnego opisu. Każdy pacjent u którego jest zalecane usg doppler Sanok może liczyć na najlepsza opiekę medyczną uzyskując rzeczowe odpowiedzi na dodatkowe pytania (jeżeli takowe się pojawią) ze strony lekarza. Cały proces leczenia przeprowadzany jest niezwykle starannie. To sformułowanie jest śliskie: pacjenci ze skierowaniem maja prawo do bezpłatnego badania, nie muszą przychodzić do mnie i robić to samo odpłatnie.


Wyświetl większą mapę