Porady i leczenie w zakresie:

- chirurgii ogólnej
- chirurgii naczyniowej
- ultrasonografii jamy brzusznej
- ultrasonografii dopplerowskiej naczyń
- leczenia zabiegowego metodami klasycznymi (żylaki, pajączki żylne etc.)
- skleroterapii piankowej (echoskleroterapii)
- laserowego leczenia żylaków (EVLT, EVLA)
- kompresjoterapii ambulatoryjnej i stacjonarnej (w domu pacjenta)
- laserowych zabiegów przezskórnych (TDL)

Witam,
nazywam się Artur Gładysz.
Jestem chirurgiem.

Pracuję od 1998 roku, zawodowo związany jestem głównie ze szpitalem w Sanoku.
Chirurgią zajmuję się od studiów na śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie śląski Uniwersytet Medyczny).
W 2007 roku uzyskałem specjalizację z Chirurgii Ogólnej.
W roku 2012 uzyskałem specjalizację z Chirurgii Naczyniowej, moją jednostką szkolącą była wtedy Klinika Chirurgii Naczyń i Angiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
W roku 2013, również na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, za opracowanie pt.: "Wpływ uwarunkowań anatomicznych niewydolnej żyły odpiszczelowej na przebieg leczenia operacyjnego żylaków kończyn dolnych."

Obecnie zajmuję się chirurgią ogólną i naczyniową w "wydaniu szpitalnym" jak i "ambulatoryjnym", diagnostyką ultrasonograficzną ( w tym także dopplerowską) chorób przewodu pokarmowego i układu krążenia, wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Dysponuję pełnym wyposażeniem gabinetu flebologicznego, umożliwiającym diagnostykę i leczenie chorób układu krążenia obwodowego.


Oddzielną i liczną grupę moich pacjentów stanowią pacjenci dializowani, wymagający wytworzenia a następnie monitorowania czynności dostępu naczyniowego do dializ.

Poza Sanokiem przyjmuję także w Poradni Chirurgii Naczyń Centrum Medycznego w Tuchowie gdzie również operuję w ramach Oddziału Chirurgii Jednego Dnia.
Wizyty i operacje w CM Tuchów są refundowane przez NFZ.
Od wiosny 2014 roku przyjmuję również w Poradni Chirurgicznej SP ZOZ w Ustrzykach Dolnych, a także operuję pacjentów Oddziału Chirurgii Ogólnej tego szpitala.Grudzień 2013: uczestnictwo w akcji

"Ocal nogę"