Leczenie żylaków Sanok

Leczenie przez chirurga Artura Gładysza przeprowadzane jest niezwykle precyzyjnie z wykorzystaniem znanych i skutecznych metod, które w znaczący sposób wpływają na poprawę stanu zdrowia pacjenta. Wieloletnia praktyka zawodowa i doświadczenie w dziedzinie chirurgi naczyniowej bezpośrednio przekłada się nas to, że proces jakim jest leczenie żylaków w Sanoku obejmuje zarówno leczenie farmakologiczne oraz zabiegi (w przypadku kiedy pacjent kwalifikuje się do ich wykonania).

Lekarz specjalista Artur Gładysz udziela porad również z zakresu: chirurgi ogólnej, ultrasonografii jamy brzusznej, ultrasonografii dopplerowskiej naczyń. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny i może liczyć na profesjonalną opiekę medyczną. Szczegółowe konsultacje ze strony chirurga są niezbędne do tego, aby leczenie żylaków było wykonywane prawidłowo. Jeżeli tylko zachodzi taka konieczność pacjent kierowany jest na dodatkowe badania. Nowoczesne i zaawansowane urządzenia stwarzają szerokie spektrum możliwości, które sprawiają, że leczenie żylaków nie staje się uciążliwe dla pacjenta i może on w miarę sprawnie powrócić do dobrej formy.

Jednak zanim to nastąpi pacjent musi ściśle podporządkować się zaleceniom ze strony lekarza odpowiedzialnego za leczenie. Chirurg Artur Gładysz przyjmuje w poniedziałki po godzinie 16.00 w prywatnym gabinecie zlokalizowanym w Sanoku przy ulicy Podgórze 39. W celu umówienia się na wizytę wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 13-464-11-55 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:30 do 19:00.


Wyświetl większą mapę