Chirurgia naczyniowa Sanok

Chirurgia naczyniowa to dziedzina, w której lekarz Artur Gładysz specjalizuje się już od dłuższego czasu, ma wieloletnią praktykę zawodową wsparta doświadczeniem oraz zaangażowaniem. Wobec technologicznego postępu w medycynie, otwierającego liczne nowe opcje terapii, indywidualne podejście do pacjenta, przeprowadzenie dokładnego wywiadu w trakcie wizyty jest absolutną koniecznością, aby lekarz specjalista mógł dokładnie określić proces leczenia.

Chirurgia naczyniowa w Sanoku jak i leczenie zabiegowe chorób obwodowego układu krążenia (żylaki, pajączki żylne) to dziedziny, w zakresie których lekarz Artur Gładysz prowadzi indywidualną praktykę lekarską w prywatnym gabinecie zlokalizowanym w Sanoku przy ulicy Podgórze 39. Osoby, które borykają się z problemami zdrowotnymi wymagającymi interwencji chirurgicznej nie powinny bagatelizować objawów oraz uciążliwych dolegliwości.

Chirurg Artur Gładysz przyjmuje w poniedziałki od godziny 16:00, po wcześniejszej, wymaganej rejestracji telefonicznej od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:30 do 19:00 pod numerem telefonu 13-464-11-55. Chirurgia naczyniowa na przestrzeni lat przeszła znaczący progres i co za tym idzie lekarz specjalista ma do dyspozycji niezwykle skuteczne metody oraz urządzenia, dzięki którym może wykonywać drobne zabiegi jak i poważniejsze operacje w znaczący sposób poprawiające stan zdrowia pacjenta. Jeżeli pragną umówić się Państwo na wizytę w dogodnym terminie proszę nie zapomnieć o rejestracji.

Laserowe zamykanie naczynek Sanok, USG Doppler Sanok, Chirurg Sanok, Leczenie żylaków Sanok


Wyświetl większą mapę