Chirurg Sanok

Chirurg Artur Gładysz prowadzi indywidualną praktykę lekarską w prywatnym gabinecie zlokalizowanym w Sanoku przy ulicy Podgórze 39. Będąc specjalistą z kilkuletnim doświadczeniem chirurg udziela porad z zakresu: chirurgi ogólnej, chirurgi naczyniowej, ultrasonografii jamy brzusznej, ultrasonografii dopplerowskiej naczyń. Ponadto zajmuje się leczeniem zabiegowym (żylaków, pajączków żylnych etc.).

Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście i właściwe przeprowadzany proces leczenia mający wyeliminować problemy zdrowotne. Artur Gładysz swoją pracę wykonuje z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, czego rezultatem jest zaufanie oraz dobre opinie jakimi obdarzają go pacjenci, którzy mają zapewnioną opiekę medyczną na właściwym poziomie. Pacjenci, którzy są zdecydowani na umówienie się na wizytę muszą pamiętać o wcześniejszej rejestracji telefonicznej od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:30 do 19:00 pod numerem telefonu 13-464-11-55.

Chirurg w Sanoku udziela konsultacji wyłącznie w poniedziałki od godziny 16.00. Zanim jednak lekarz podejmie konkretne działania w w leczeniu w pierwszej kolejności przeprowadza staranny wywiad z pacjentem oraz jeżeli tylko zachodzi taka konieczność zleca dodatkowe badania. Wszystko po to, żeby diagnoza została prawidłowo postawiona, aby chirurg mógł również wykorzystać znane i skuteczne metody leczenia mające poprawić komfort i zdrowie pacjenta. Artur Gładysz zaprasza.


Wyświetl większą mapę